پاسخ به پرسشهای جنسي


شب زفاف چيست؟

این مطلب را به خاطر آقای م-ب گزاشته ایم امیدواریم که مورد پسند واقع شود

در تلقی عمومی جامعه ما ، شب ازدواج و زفاف ، شب خوشبختب و رسیدن به آرزوهاست ، اما شب زفاف شب خستگی هم هست ، شب اظطراب و نگرانی است شب سر درد شب گریه شب سوزش معده و شب …….و حتی شاید شب بر باد رفتن آرزوها هم باشد .
اینکه چنین شبی با جایگاهی که در فرهنگ اجتماعی ما دارد و اثرات آن بر زندگی ما اینقدر  درباره اش کم صحبت شده و حتی از دید نویسندگان و دیگر هنرمندان ما هم پنهان مانده خود معمایی است .
شب عروسی در فرهنگ ما فعلا اون موقعی است که دو تا آدم که چند وقت در تدارک ازدواج بوده اند برای اولین بار زن و شوهر میشوند وبه صورت رسمی در یک رختخواب میخوابند ، شب ازدواج فقط و فقط یک کار اجباریست . شما و همسرتان باید از ماشین عروس پیاده شوید ، به درون خانه بروید و در را ببندید .همین . هر کس دیگری انتظاری یه غیر از این داشت زیاد به خرفش گوش نکنید .
در فرهنگ ما ازدواج به همه فامیل مربوطه بعضی جاها ( که از لحاظ سواد عمومی سکس در  مرحله پایین تری هستند ) از داماد انتظار دارند در عرض 10 دقیقه تا نیم ساعت پارچه خون آلودی را به عنوان نشان باکره بودن عروس تحویل بده بعضی ها ممکنه تا شب ازدواج عروس اشون یا دامادشون را ندیده باشند و خیلی های دیگه ممکنه اون رو لخت ندیده باشند عده زیادی هم هستند مه قبل از عروسی با همسرشون سکس داشته اند ، پس پیچیدن یک نسخه ثابت غیر ممکن است اما چیزهای مشترکی هم وجود دارد .
همه ما شب ازدواج خسته ایم توی این بحثی نیست ازدواج ایرانی سخته حداقل یک هفته دویدن و حرص خوردن داره دنبال جا میگردید خونه رو مرتب میکنید . دعوت فامیل و خلاصه  تحمل دردسر های جشن . همه اینا باعث میشه که بهترین شب زندگی شما با خستگی و تنش های بدنی شروع بشه . عروس و داماد یا به اجبار غذا میخورند یا اصلا فرصت غذا خوردن پیدا نمیکنند و هر دو حالت برای یک سکس خوب مضر است .
پس این شب چکار باید کرد ؟ جسته ایم و احیانا دفعه اولی است که میخواهیم سکس داشته باشیم . تاثیر خستگی و اضطراب را میدونید ؟ برای آقایون این احتمال هست که اندام جنسیشون راست نشه و در صورت وقوع این امر اضطراب جند برابر میشه و اوضاع بدتر . در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل میشه که حتی برای خانمهای کارکشته هم دخول مشکل میشه چه برسه به دختری که برای اولین بار میخواد دخول را تجربه کنه .پس اولین کار شما مبارزه با اضطراب است . بهتر است اون دسته از کسانی که فامیل هاشون منتظر دیدن دستمال خونی هستند این مطلب را براشون روشک کنند که این فکر بیهوده ای است و بهتره شما را به حال خودتون بذارن /
برای مبارزه با اضطراب اینه که منبع اونو از بین ببرید . منمبع اضطراب شب زفاف است اجبار به عمل جنسی است پس این " اجبار " لعنتی را از بین ببرید .
اگه میتوانید با همسرتان صحبت کنید و بگویید احتیاجی نمیبینید که شب اول در اوج خستگی و تنش و اضطراب حتما سکس داشته باشید صحبت کنید چه قبلا و چه وقتی آخر شب با هم تنها هستید که عاشق عمل جنسی هستید ولی امشب اجباری در انجام کامل اون ندارید و بهتر میبینید که این کار را به فردا یا روزهای بعد موکول کنید که بدن هاتون تازه هستند و فکرتون باز و از نظر وقتی هیچ جور تنگی ندارید .
با این فکر هماغوشی را شروع کنید اگر دوست داشتید تا آخرش بروید و هرجا احساس کردید وقتش نیست متوقف شوید . اما خواهشا وحشی بازی هم در نیارید عمل هماغوشی را یک اجبار نشون ندهید نه به مرد و نه به زن . مرد باید اولین نکته براش راحتی و آرامش همسرش باشه و زن به جای اینکه مردانگی را توی .... سفت و دراز و زور زیاد ببینه توی اخلاق و رفتار دنبالش بگرده.
یک نکته بسیار مهم :
در اولین تجربه سکس اگر باعث ناراحتی و ناخوشایندی طرف مقابل خود بشوید این کار مطمئ نا از لحاظ روحی و روانی تاثیر بدی روی سکس آینده شما هم خواهد داشت ( میدانید که روان آدمی در سکس چقدر تاثیر گذاره)
 
صحبتی با آقا دامـــــــاد :
قبل از هر چیز یادتون باشه که آب یا نوشیدنی دیگه ای که میل دارید در اتاق باشه که اگر هر کدام از شما احساس تشنگی کردید لازم نباشد برید بیرون دنبال نوشیدنی بگردید .
چون خیلی ها شب اول به خاطر ترس و تنش و..... دهنشون خشک میشه و احتیاج به آبی دارند وارد خونه که میشید قبل از افتادن روی مبل و صندلی بطرف همسرتون برید و او را در آغوش بکشید ، زیر گوشش بگید که دوستش دارید و قول بدهید که این زندگی زیبایی را که کنارش شروع کردید را ادامه خواهید داد . همین طور که در آغوشش گرفتین به سمت جایی برای نشستن برین و کنار هم بنشینین . هم او خسته است و هم شما .
توی صورتش نگاه کنید و بگید که زیباست هیچ عجله ای نکنید با حوصله باشید و صبور . آرام حجابش را بردارید و عاشقانه به همسرتون نگاه کنید و تکرار کنید که واقعا زیباست بسیار ظریف یه دستهایش دست بزنید دست ها را بالا بیارین و آروم ببوسین . بعد از بوسه چند لحظه مکث کنید و به خاطره این بوسه فکر کنید ( اینجا فرصت مناسبی است که آیا آب یا نوشیدنی دیگه ای لازم داره ؟)
اگر قبلا با همسرتون سکس داشته اید این کارها را به عنوان یک عروس باهاش بکنید واگر نداشته اید و دختر از طبقاتی باشه که هیچ وقت با پسری حتی خود شما نبوده بهش اطمینان بدید تا ترس و اضطرابی نداشته باشه . توجه کنید که زنها نسبت به بدنشون خیلی حساس میباشن پس یک ضرب به سینه ها یا جاهای دیگر دست نزنید اگر خیلی خسته نیستید با همسرتون بایستید و ایستاده در اغوشش بگیرید اینطوری میتوانید آروم دستهاتونو حرکت بدین و  پشت بدن همسرتونو نوازش کنید آروم در گوشش حرف های عاشقانه بزنید .
بقیه مراحل به همین سادگیست به آرومی همین فضا را دنبال کنید ( عاشق باشید و اعتماد دهنده به طرف مقابل در هر تماس ). کنار هم دراز بکشید و آروم تا حدی لباسها را در بیارین همسرتون را تحسین کرده و شهوت انگیزی اش را بهش یاد آور شوید . سانتی متر یه سانتی متر بدن همسرتان را لمس کرده و به آن عادت کنید .

 

صحبتی با عروس خانم : 
( ما مجبوریم به خاطر هدفی که داریم مطالب را بیشتر باز کنیم اونایی که ناراحت میشن اگه هدفه وبلاگ را درک کنن خیلی راحت تر با موضوع برخورد میکنند .وبلاگ  از یکی دو ماه پیش حدود 45000 بیننده داشته و منتقدین در نحوه استفاده از کلمات انگشت شمار بودن پس به من حق بدید که طبق خواست اکثریت رفتار کنم .       الهام و فرهاد )
 
خانم عزیز شما هم وظیفتون همین چیز هاست . اگر لباس آقا دامادرا  تا آخر در آورده اید بهش بگین به پشت بخوابه و چشماش را ببنده با احتیاط کامل به بدن همسرت دست بکش آلت جنسی او را اگه خواستس نوازش کن و نه کار بیشتر . اگر بار اول است توی این جلسه اجازه دهید که گذشت زمان همه چیز را یاد بده جلسه اول حداکثر میتونه شناخت باشه به هر حال نه آقا از آلت جنسی شما زیاد سر در نیاره و نه شما از آلت جنسی او پس یک حرکت لذت بخش را شروع کنید مانند نوازش آلت همدیگر و کمی به همین حرکت ادامه دهید . قصدتون کمی نوازش و بعد خوابیدن و استراحت کردن باشه هرچند ممکنه که چیز های دیگری هم پیش بیاد . سکس لازم نیست حتما دخول باشه  اگر بخواهید یک ضرب سراغ دخولبروید مثل اینه که با زبانی که نمیشناسبن برنامه نویسی کنین . صبر کنید تا اول چگونگی موضوع را یاد یگیرین این باعث میشه موقع عمل مقدمات مار را خوب بدونید
خلاصه کلام :
1 – تا احساس آمادگی کامل برای کاری نکرده اید وارد عمل نشوید .
2 – هر لحظه مطمئن باشید همسرتون راحته ( اقایون بیشتر توجه کنند چون این عمل اولین با برای خانمها خیلی اضطراب آور تره )
3 – اگر عروس باکره باشد از پرده بکارت نترسید اگر دخول را درست انجام بدهید پرده بکارت بدون درد یا خونریزی باز خواهد شد .


دکترمحمد موسوی